تماس با ما
Tracy Xu

شماره تلفن : 86-021-67618991

WhatsApp : +8618117497668

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

شرکت Lanry Instrument (شانگهای) ، آموزشی ویبولیتین

 

در جریان سنج اولتراسونیک بیشتر از 20 سال تخصص داشته باشید!

  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
  • Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های لانری تعداد کارمندان 50~100
فروش سالانه 3000000-8000000 سال تاسیس 2003
صادرات کامپیوتر 60% - 70%
معرفی

Lanry Instrument ، تولید کننده حرفه ای ابزار اندازه گیری جریان است ، یک سرویس بسته بندی تحقیق و توسعه ، تولید ، مارک و خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.بیش از 20 سال درگیر تولید کنتورهای جریان ، لنری به قابلیت های طراحی پیشرفته مجهز شده است و تجارب کاربردی ثبت شده ای را به خود اختصاص داده است که پایه و اساس محکمی را برای تعهد به ارتقاء و معرفی راه حل سیستم پرقدرت فراهم می کند.این شرکت اختصاص داده است به تولید ابزار اندازه گیری جریان با عملکرد برتر ، پایداری بالا و قابلیت اطمینان قوی.در حال حاضر ، Lanry Instruments به عنوان شرکت Lanry Instrument (شانگهای) ، آموزشی ویبولیتین و ابزارهای Lanry (دالیان) با مسئولیت محدود به دو شعبه تبدیل شده است که مسئولیت مناطق و برنامه های مختلف را بر عهده دارند.

 

ابزارهای Lanry با رعایت اصول تجاری "با کیفیت بالا ، کارآیی بالا" ، کیفیت خود را به عنوان عمر خود می گیرند.ما با رعایت اصول توسعه "یکپارچگی ، نوآوری ، برنده" ، ما تجارت صمیمانه انجام می دهیم و دیدگاههای نوآوری در فن آوری را به نمایش می گذاریم.بنابراین ، اعتقاد بر این است که با کیفیت محصول درجه بالا ، مدیریت کسب و کار درجه یک و خدمات به مشتریان درجه یک ، این شرکت قرار است صمیمانه همکاری کند ، به صورت متقابل توسعه یابد و سپس در کنار مشتریان داخلی و خارجی درخشش ایجاد کند!

 

Lanry Instruments (Shanghai) Co., Ltd.

تاریخ

Lanry با بیش از 20 سال در تولید ابزارهای جریان فعالیت می کند و توانایی های طراحی پیشرفته ای را در اختیار دارد و تجربه زیادی در زمینه کاربرد نرم افزار دارد و پایه و اساس پایه ای برای تعهد به ارتقاء و نوآوری راه حل سیستم های پیشرفته است. این شرکت به تولید ابزار اندازه گیری جریان با عملکرد برتر، ثبات بالا و قابلیت اطمینان قوی اختصاص داده است.

سرویس

با پیروی از اصول کسب و کار با کیفیت بالا و با کارایی بالا، ابزار Lanry کیفیت زندگی خود را به خطر می اندازد. با تکیه بر اصول توسعه "یکپارچگی، نوآوری، پیروزی"، ما کسب و کار صادقانه و مجموعه ای از چشم انداز در نوآوری های تکنولوژی است. بنابراین، اعتقاد بر این است که با توجه به کیفیت محصول برتر، مدیریت کسب و کار درجه اول و ارائه خدمات به مشتریان اول، این شرکت قصد دارد با همکاری صمیمانه، توسعه متقابل و سپس ایجاد درخشندگی همراه با مشتریان داخلی و خارجی!

تیم ما

در حال حاضر، Lanry Instruments به دو شاخه به نام Lanry Instruments (Shanghai) Co. Ltd. و Instruments Lanry (Dalian) Co.Ltd شناخته شده است که مسئولیت مناطق و برنامه های مختلف را دارند.

Lanry Instruments تحت رهبری مدیر کل است و به ترتیب برای اداره بازاریابی، اداره محصول، اداره کنترل کیفیت، بخش تحقیق و توسعه، بخش مالی و غیره دارای شش بخش عملیاتی است. اداره بازاریابی عمدتا شامل سه بخش داخلی، بازار بین المللی و خدمات فنی می باشد. گروه محصولات دارای چهار کارگاه، کارگاه جوشکاری، کارگاه ماشینکاری، کارگاه مونتاژ، کارگاه کالیبراسیون است.